Hot Wheels Build N Slam Kutu Oyunu HLX91

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101MATHLX91
Barkod 0194735122110
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek
Marka Hot Wheels

Hot Wheels Build N Slam setinde arabaları hızlıca tamir edin ve parçalanmalarını izleyin.

Farklı parçalara ayrılabilen klasik Hot Wheels arabaların dahil olduğu set, çeşitli oyun düzeyleri sunduğundan çocukların ve yetişkinlerin birlikte oynayabileceği mükemmel bir aile oyunudur.

Hot Wheels orijinal oyunu, 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir ve tüm ailenin bir araya geldiği oyun geceleri için mükemmel bir seçenektir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Hot Wheel's'den Build N Slam çocuk ve aile oyunu seti, eğlenceli ve heyecan verici Hot Wheels şehir temalarını aksiyon dolu bir sette sunar.

1-3 oyuncu, Hot Wheels arabasını en hızlı kimin oluşturacağını görmek için yarışır. Arabasını tamamlayıp ortadaki tekerleği ilk iten oyuncu turu kazanır.

Hot Wheels oyunu, farklı oyun ve zorluk düzeyleri sunar. Yetişkinler oyun zorluk düzeyini artırarak oyuna dahil olabilir.

Böylece, tüm aile eğlenceye katılır. Hot Wheels klasik arabalarının benzersiz versiyonları olan Rip Rod, Night Shifter ve Deora II dahildir.

Kolayca öğrenilen ve hemen başlanabilen bu araba oyununa hem çocuklar hem yetişkinler bayılacak.

Arabaların yapılıp parçalanabildiği bu Hot Wheels oyunu, çocuklar için mükemmel bir hediyedir ve tüm ailenin bir araya geldiği oyun gecelerine eğlence katar.

Kutu içerisinde; 1 adet oyun ünitesi (Kurulumu yapılmamıştır.) ve 3 adet araba (Her biri 11 parçadan oluşur.) dahildir.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.