Hatchimals Sürpriz 3 Karakterli Aile Paketi Oyun Seti

%46
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101SPN63120
Barkod 778988377345
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Kız
Marka Hatchimals

Aile Paketi ile özel Hatchimals Colleggtibles ailesini yumurtadan çıkarın ve keşfedin.

Her sevimli Hatchimals Ailesi, favori aktivitelerinden ilham alan kendi benzersiz görünümüne ve temasına sahiptir.

Kedi Dansçıları, Aslan Sanatçıları, Yarasa Müzisyenleri, nadir Köpek Pilotları ve çok nadir Fox Yarışması Yıldızları gibi sekiz Hatchimals Ailesini keşfedin.

Her Aile Paketi, bir yumurta ev oyun seti, bir, iki veya üç gizemli Bebek içeren küçük bir Hatchimals yumurtası, ayrıca iki Hatchimals Ebeveyni, bir Küçük Çocuk, üç aksesuar ve daha fazlasını içeren eğlenceli sürprizlerle doludur.

Hatchimals ailelerini topla

Kedi Dansçıları, Aslan Sanatçıları, Rakun Fotoğrafçıları, Yarasa Müzisyenleri, nadir Köpek Pilotları, süper nadir Fox Yarışması Yıldızları ve daha fazlasını içeren toplanacak 8 Hatchimals Ailesi var.

 Oyun seti ve özel karakterler

Bir Hatchimals Ailesi'ni ve bir Hatchimals yumurta ev oyun setini keşfedin - alacağınız ev ve oyuncak figürleri bir sürpriz. Kızlar için harika hediyeler olan 6 Aile Paketini (her biri ayrı satılır) toplayın.

Aile yumurta evi

Yumurta evinde aile maceralarını oynayın. 1 aksesuarı, içeride başka bir aksesuarı ve paketteki üçüncü aksesuarı bulmak için dışını açın. Evinizi çıkartmalarla dekore edin.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.