Harry Potter ve Ron Hogwarts Express Figür Seti HND79

₺1.199,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHND79
Marka Harry Potter
Karakter Harry Potter
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735138296

Peron dokuz üç çeyreğe bir bilet lütfen!

Büyücüler için önemli bir ulaşım aracı olan ve 9 3/4’ten kalkan Hogwarts Ekspresi, Harry Potter serisi boyunca önemli anlara şahitlik etmiştir.

Harry ilk arkadaşlarıyla burada tanışmış, büyücülük dünyası hakkında ilk ayrıntıları öğrenmiş, ilk Ruh Emici ile burada karşılaşmış ve Draco’yla bu trende mücadele etmiştir.

Harry Potter ve yakın arkadaşı Ron dokuzu üç çeyrek numaralı perondan yeni okullarına gitmek için Hogwarts Express adındaki trene bindiği, tanışıp arkadaş oldukları ve birlikte lezzetli atıştırmalıklar yedikleri andan ilham alınarak tasarlanmıştır.

Karakter figürleri serideki görünümlerine uygun ayrıntılara sahiptirler.

Hayranların en sevdikleri karakterlere büyüler ve tılsımlar yaptırmak için kullanabileceği kendilerine özel asalarda mevcuttur.

Sihirli atıştırmalıklar ve evcil hayvanlar da olmak üzere 10’dan fazla aksesuar bulunmaktadır.

Siz de atıştırmalıklarla dolu Hogwarts Express’ine binebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve büyüler öğreneceğiniz yeni okulunuza doğru keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Harry Potter hayranları, filmlerden en sevdikleri hikayeleri canlandırırken çok eğleneceksiniz!

Tüm bunların yanı sıra kendi hikayelerinizi yaratabilir ve hikayeye farklı bir yön verebilirsiniz.

Harry ve Ron’a büyü yaptırırken farklı pozlar verebilir ve hikayenizi daha gerçekçi kılabilirsiniz.

Serinin hayranları, en sevdikleri karakterleri koleksiyonlarına ekleyerek eğlenceyi katlayabilir ve en özel sahneleri karakter figürleriyle yeniden yaşayarak keyifli vakit geçirebilir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.