Harry Potter Patronus Titreşimli Projeksiyon Asa Hermione Granger

₺699,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101SPN42160HG
Marka Harry Potter
Karakter Hermione Granger
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 2200013876250

Favori filminin gerçekçi asa modelleri ile büyücülük dünyasında ustalaş!

Büyülü oyunlar oynamak artık çok daha kolay! Üstelik bu asalar yalnızca büyü yapmakla sınırlı kalmıyor, bir projeksiyon görevi görerek etrafa figürler yansıtıyorlar!

Uygun ışığın sağlandığı ortamda bu etkileşimli asalar, bir mavi ışık huzmesi aracılığıyla Harry'nin geyik, Hermione'nin su samuru ve Ron'un köpek Patronus'unu yansıtır. Asa etkinleştirildiğinde, büyüyü serbest bırakan enerjiyi simüle ederek titrer.

Hepsini topla, eğlence büyüsünü ikiye katla!

Çocukların favori film kahramanlarının oyuncakları ile oynaması taklit etme ve oyun kurma becerilerini artırır. Hayal güçlerini geliştirir ve yaratıcılıklarına katkı sağlar.

Patronus Titreşimli Projeksiyon Asası’nın; Harry Potter, Hermione Granger ve Ron Weasley’in asası olmak üzere 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Asa; 3 x 1,5V AG13 pil ile çalışmaktadır, piller asaya dahildir.

Asa ölçüsü: 33 cm

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 300TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 24.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.