Kırkpabuç Hangisi Eksik Evimiz Oyunu

₺44,50
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu060201ANT17305
MarkaKırkpabuç
CinsiyetKız-Erkek, Kız, Erkek
Barkod8698543173057

Bu oyun için masa veya yer gibi düz bir zemine gereksinim vardır.

Her çocuk kutu içerisinde yer alan büyük kartlardan bir tanesini alır ve önüne koyar.

Daha sonra, karışık küçük kartlar üzerindeki resimler üste gelecek şekilde zemin üzerine açılır.

Zemin üzerindeki kartlar incelenerek seçilen büyük kartla aynı olan resimler ayrılır ve her çocuk kendi büyük kartının yanına, yan yana gelecek şekilde 6 küçük kartı yerleştirir.

Daha sonra; sıra ile her küçük kartta yer alan resim incelenir, büyük resimde olup küçük resimde olmayan nesne belirlenir ve geriye kalan küçük kartlar içerisinden o nesnenin yer aldığı kart alınıp altına yerleştirilir.

6 küçük kart için bu işlemi ilk bitiren çocuk oyunu kazanır.

Sıra ile bütün çocukların oyunu tamamlaması beklenir.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 150TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 150TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 14.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.