Hafıza Oyunu 48 Parça 37167

₺24,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu010101LAÇ37167
MarkaLaço
CinsiyetKız-Erkek, Kız, Erkek
Barkod8681689371678

Hafıza Oyunu ile eğlenceli oyunlara hazır olun!

Çocuklarımızın en etkin gelişim yaşlarında hafıza, el becerileri özgüveni arttırma, dokunma, hissetme, tanıma,

yaratıcılığını güçlendirme gibi br çok etkin duyuda gelişimini hızlandırma yetilerini güçlendiren harika bir oyundur.

Aynı zamanda kartın eşini dördüğünde ise hafızasından geri çağırarak hem beyin jimnastiği yapmış olup algı ve konsantrasyonunun gelişmesini sağlayacaktır.

Amaç; hafıza becerilerini desteklemek, renk, boyut, şekil, sayı gibi kavramları öğrenmek, görsel dikkat ve görsel hafızayı kuvvetlendirmek,

detayları fark edebilme, ayrıntıya odaklanma becerilerini güçlendirme becerilerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 150TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 150TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 14.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.