Fur Real Yürüyen Kaka Yapan Minik Dostlarım Corgi Köpek (E8950)

₺254,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün KoduW010101INTE8899K
MarkaFur Real
CinsiyetKız-Erkek, Kız, Erkek
Barkod2000138591164

Sevimli dostunuzu yürüyüşe çıkarmaktan daha eğlenceli ne olabilir ki?

Hem de “kakasını” yapan bir sevimli dostu! Yürüyen Kaka Yapan Minik Dostlarım'ı kutuya dahil oyuncak mamalarla besleyin, tasmasını takın ve yürüyüşe çıkarın.

Tuvalet zamanı mı geldi? “Kakasını” yapmasına yardım etmek için kuyruğunu aşağı itin ve sonra temizlemek için küçük küreği kullanın!

Fur Real Yürüyen Kaka Yapan Minik Dostlarım'ın birbirine bağlanmasına olanak tanıyan sistem sayesinde çocuklar isterlerse birini, isterlerse daha fazla sevimli 

dostunu yürüyüşe çıkarabiliyor!

Her biri, onu masa üstünde yürütmenizi sağlayacak çıkarılabilir bir tasma ile sunuluyor.

Tasmasından ileri doğru ittiğinizde yürümeye başlıyor.

“Kakasını” yapmasını istiyorsanız önce onu beslemeniz gerekiyor.

Her bir pakette; oyuncak hayvan, tasma, tutacak, 6 mama, toplama küreği ve kullanma kılavuzu bulunuyor.

Paket Ölçüsü: 8 x 14 x 21 cm.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 150TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 150TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 14.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.