Fisher Price Eğlen ve Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet CLK64

₺259,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu011600MATCLK64
MarkaFisher Price
CinsiyetKız-Erkek, Kız, Erkek
Barkod0887961138597

Karşınızda Bebeğinizin ilk tableti: Fisher Price Eğlen ve Öğren Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet! Bu tablette Yaşa Göre Gelişim teknolojisi bulunmaktadır.

Bu teknoloji sayesinde öğretilen içerik, bebeğiniz büyüdükçe onun gelişimine uygun olarak değişir.

Her bebek farklı bir hızda büyüyüp gelişir.

Yaşa Göre Gelişim teknolojisi, size bebeğiniz için en uygun olan aşamayı seçme imkanı verir!

Yaşa göre gelişim sistemindeki 3 farklı seçenekte farklı gelişim aşamalarına uygun şarkılar, cümleler ve sesler bulunur.

Bebeğiniz 28 uygulama düğmesinden herhangi birine bastığında sesleri ve müziği etkinleştirerek harfleri, basit kelimeleri, hayvan isimlerini ve çok daha

fazlasını öğrenir.

Daha da çok eğlence için tablet bilgisayarın ekranındaki ışıklar, şarkılara ve cümlelere eşlik ederek yanıp söner. 

Ürün Ölçüleri: 13,50 x 19,00 x 2,50 cm.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 150TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 150TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 14.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.