Fisher Price Little People Eğlenceli Havaalanı Oyun Seti HTJ26

₺1.299,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHTJ26
Marka Little People
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş
Barkod 0194735191352

Eğlenceli havaalanı ile eğlence başlasın!

Fisher Price Little People Eğlenceli Havaalanı Oyun Seti, bebekler ve çocuklar için saatlerce süren yaratıcı maceralara ilham verir. Çocuklar bu oyun setinde ziyaret edecekleri yerleri seçebilir, valizlerini teslim edebilir, güvenlik kontrolünden geçebilir, uçağa binebilir ve kalkıştan önce jetin köprüsünü kaldırabilir. Gerçekçi ayrıntıların yer aldığı bu oyun setinde çocuklar, seyahat ve tatil temalı hikayeler canlandırarak maceraya atılabilir. Bu Little People havaalanı oyun setiyle çocuklar, uzun seyahat temalı hikayeler canlandırabilir.

Varış ülkelerinin yer aldığı silindiri döndürün, valiz taşıyıcıyı açın, x-ray cihazını kaydırın ve jet köprüsünü açıp figürleri uçağa alın. Her iki figürü de uçağa yerleştirin. Figürler, araç ve oyun parçaları, çocukların kavrayıp hareket ettirebileceği boyutlardadır.

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların koleksiyon merakına katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar onların sosyalleşmelerine yardımcı olur. 1-5 yaş arası çocukların ince motor becerilerini güçlendirmeye yardımcı olan bu oyun seti, sebep ve sonuç ilişkisini öğretir ve hayal gücünü canlandırarak eğlenceli hikayelere ilham verir

Kutu içerisinde; 1 oyun seti, 1 araç, 2 figür ve 1 oyun aksesuarı bulunmaktadır.


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.