Fisher Price Little People Collector Hayvan Çiftliği GLT78

₺2.999,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATGLT78
Marka Little People
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 0887961849363

Çocuklar, Fisher Price'ın Hayvanlara Bakan Küçük İnsanlar Çiftliği oyun seti ile çiftlikte her türlü eğlenceyi keşfedebilir.

Bu aksiyon dolu oyun seti, küçük çocukların yumurtadan civciv çıkarmak da dahil tüm hayvan arkadaşlarıyla ilgilenmesine, domuz ve ineğe samanlıkta sırayla nasıl atlayacaklarını göstermesine olanak tanır. Smart Stages teknolojisi sayesinde saymayı, renkleri, hayvan seslerini ve daha fazlasını öğreten 3 seviyeli yeni şarkılar, sesler ve cümlelerle oyun süresi küçük çiftçinizle birlikte büyüyebilir.

1-5 yaş arası küçük çocuklar ve okul öncesi çocuklar için 45'ten fazla şarkı, ses ve cümle içeren etkileşimli elektronik çiftlik oyun seti ile öğrenme oyununu hızlandırın: 3 Akıllı Aşama seviyesi, yeni şarkılar, sesler ve eğitici ifadelerle saymayı, zıtlıkları, hayvan seslerini ve renkleri öğretir.

Çoklu oyun noktaları: Şarkılar, sesler ve cümleler için ahır kapısı düğmesine basın veya samanlığa rakamlar bırakın. Ahırın ışığını açın, civcivleri “yumurtadan çıkarın” ve mısırları “patlatın”.

Oyun seti 1 çiftçi figürü, 4 hayvan figürü ve 2 yiyecek oyun parçasından oluşur. İnce motor becerilerini güçlendirmeye yardımcı olurken yaratıcı oyun ve hikâye anlatımını teşvik eder.

Kutu ölçüsü: 40,5 x 4,5 x 61 cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.