Fisher Price İlk Arabam Çift Yönlü Yürüteç HJP48

₺1.599,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHJP48
Marka Fisher Price
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 0-12 Ay, 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 0194735092321

Fisher Price İlk Arabam Çift Yönlü Yürüteç, oturmaktan ayağa kalkmaya ve ilk adımlara kadar bebeğinizle birlikte büyüyen, etkileşimli ve eğitici bir oyuncaktır.

Bu araba temalı yürüteç, yürümeyi yeni öğrenen bebeklerin ayakta durmasına ve yavaşça hareket etmesine yardımcı olmak için iki yana dönebilen

İlk Arabam tekerleklerine sahiptir.

Yürütecin her iki yanında da ilgi çekici oyuncaklar bulunur.

Direksiyon ve etkileşimli gösterge paneli, araba sürme temalı canlandırma oyunlarına ilham verir.

Ayrıca 3 Yaşa Göre Gelişim oyun seviyesi, minik sürücüler büyüyüp etrafta gezinirken onlara alfabeyi, zıt anlamlı kelimeleri ve sayı saymayı öğretmenize yardımcı olur.

Dili seçmek için dünya düğmesini kullanın: İngilizce, Türkçe veya Yunanca dilleri arasında seçim yapabilirsiniz.       

Bebeğiniz oturmayı, ayağa kalkmayı ve ilk adımlarını atmayı öğrenirken 3 farklı oyun modu sunan, 2 yanında da etkinlik araçları bulunan etkileşimli bebek yürüteci.  

Yürüteç, her iki yöne doğru hareket eder.

İlk Arabam tekerlekleri yürümeyi yeni öğrenen bebeklerin hızlarını düşürmeye yardımcı olur.  

50'nin üzerinde şarkı, ses ve cümle ile 3 Yaşa Göre Gelişim seviyesi alfabeyi, sayı saymayı ve zıt anlamlı kelimeleri öğretir.

Dünya düğmesine basıp İngilizce, Türkçe veya Yunanca dilleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Eğlenceli maceralara ilham veren ışıklı direksiyon, gösterge paneli ve dizilecek 3 şekilli blokun da dahil olduğu 10'dan fazla etkinlik, bebeğinizin yürürken keyifli vakit geçirmesini sağlar.

6 ay-3 yaş arası bebekler ve yürüme çağındaki çocuklar için ilk bilgileri öğretirken ince ve kaba motor becerilerinin gelişimine yardımcı olur.

Ürün ölçüsü: 43,1 x 40,6 x 50,1 cm'dir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.