Fisher Price 3'ü 1 Arada Yağmur Ormanı Jimnastik Merkezi HJW08

₺1.799,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 140100MATHJW08
Marka Fisher Price
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 0-12 Ay, 1-2 Yaş
Barkod 0194735095919

Fisher Price 3'ü 1 arada bebeğinizle birlikte yeni doğandan yeni yürümeye başlayan çocuğa kadar büyür ve yol boyunca çılgın duyusal zevkler sunar.

Yeni doğanlar, başlarının üzerindeki kemerlere asılı 6 oyuncakla birlikte yumuşak oyun matının üzerine uzanabilir.

Yüz üstü zaman için, ayarlanabilir kemer aşağı kayarak oyuncakları ulaşılabilir hale getirirken, zürafa takozu bebeğiniz oynarken onu desteklemeye yardımcı olur.

Ayrıca, Müzik ve Işıklar Tembellik oyuncağı, bebeğiniz karın üstü oturmadan oturarak ve seyahat oyunlarına kadar büyürken oyun zamanını heyecanlı tutar.

Bu tropik yağmur ormanı temalı bebek jimnastiği, bebeğinizle birlikte yeni doğan yatış ve oyundan karın üstü zaman ve oturarak oyunlara kadar büyür.

Etkileşimli tembel hayvan oyuncağı, 20 dakikaya kadar müzik ve ışıkla kısa veya uzun olmak üzere 2 oyun ayarına sahiptir. Yüze basarak veya hareket anahtarını kullanarak partiyi başlatın.

Karın üstü zaman eğlencesi: Ayarlanabilir, yüksek kontrastlı desenli kemer, oyuncakları görüş alanınıza getirmek için yeniden konumlandırılabilirken, destekleyici zürafa karın takozu bebeğinizin rahat etmesine yardımcı olur.

Kırışık kaplan, çıngıraklı papağan, kelebek mobil, BPA içermeyen yaprak diş kaşıyıcı, kendini keşfetme aynası ve Müzik ve Işıklar Tembel Hayvan dahil olmak üzere 6 yeniden konumlandırılabilir oyuncakla birlikte gelir.

Oyun matı ve karın takozu makinede yıkanabilir (kemerler ve oyuncaklar çıkarılmış olarak).


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.