Blazing Teens Yoyo İpi

₺74,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

TÜKENDİ
Bu ürünü mağazalarımızda bulabilirsiniz
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 155700AUL00091
Marka Auldey
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 8680009000915

Uzun süreli kullanım sonrası yoyonuzun ipi teknik hareketler sırasında oluşan sürtünme kuvveti nedeni ile kabartmaya, tiftiklenmeye ve sertleşmeye başlar.

Hasar gören ipiniz yoyonuzun hareket kabiliyetini kısıtlayacağı gibi uzun süreli kullanımda yoyonuza zarar verebilir.

Bu nedenle iplik tiftiği oluşan, kabaran veya sertleşen yoyo ipinizin zamanla değiştirilmesi gerekir.

Blazing Teens 5’li Yoyo İpi, daha yüksek kalibre ve daha yüksek güç için tamda aradığınız çözümü sunmaktadır.

Ürün paketi 5 adet yedek yoyo ipi ve kullanım kılavuzu içermektedir. Yoyo tekniklerinin gösterildiği bir DVD yanında hediye edilmektedir.

Profesyonel kullanım için üretilen bu yüksek kalite yoyo ipleri ile aşınan yoyo ipinizi yenileyebilir, farklı renkleri sayesinde yoyonuza tarz katabilirsiniz.

Oynamak istenilen oyun modu, yoyo oyuncusunun seviyesi ve yoyonun tip ve yarıçap büyüklüğüne göre farklı ip bağlama yöntemleri kullanılmalıdır.

Aksi takdirde hareket esnasında yoyonuza istediğiniz formu veremeyebilir, zorlanabilir, yoyonuzun ana gövdesine veya çevrenizdekilere zarar verebilirsiniz.

Paketin içerisinde görsellerle açıklanmış farklı ip takma yöntemleri, Blazing Teens yoyonuzu ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde bağlamanıza yardımcı olacaktır.

Teknik Uyarı:

Yeni satın alınan yoyo ipi genellikle daha uzundur ve kullanımdan önce uzunluğu ayarlanmalıdır.

Yoyo, topun yere temas etmesi için askıya alınır ve ardından yoyo ipi belinizin 10 cm yukarısından kesilir.

Yoyo ipinizin uzunluğunu doğru ayarlamazsanız yoyonuzun zemine çarparak hasar görmesine neden olabilirsiniz.

Yoyo ipinin düğümü çok sıkı ise yoyo topunun kaydırılması zordur, yoyo ipinin düğümü çok gevşekse yoyonun kaydırılması kolaydır.

Eğer yoyonuz kayma nedeniyle geri dönemezse, düğümünü nazikçe sıkınız.

Bu ürün paketi sarf malzemelerinden oluşmaktadır. İpiniz zamanla tekrar kabarırsa, tiftiklenirse veya sertleşirse en kısa zamanda lütfen yenisi ile değiştiriniz.

Paket ölçüleri: 13 x 16 x 1 cm.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.