Duracell Optimum 4’lü AAA İnce Kalem Pil

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101DUR15710
Barkod 5000394157101
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Erkek|Kız
Marka Duracell

Duracell'in bugüne kadarki en yenilikçi teknolojisi, yepyeni Duracell Optimum alkalin pil, bazı cihazlarda %100'e kadar daha uzun ömür veya diğer cihazlarda daha güçlü performans sunan yeni bir katot sistemine sahiptir.

Daha Uzun Ömür: Duracell Optimum AAA, oyuncaklar gibi bazı cihazlarda daha uzun süre dayanır. Ve uzun ömürlü piller, tüm cihaz kullanıcıları için daha uzun süreli eğlence anlamına gelir.

Daha Güçlü Performans: Duracell Optimum AAA pek çok cihazda diğer Duracell Alkalin pillerden daha güçlü performans sağlar – örn. uzaktan kumandalı araba gibi cihazlarda motorlar daha hızlı çalışır (Spin Master Monster Jam official grave digger uzaktan kumandalı 1:24 ölçekli kamyon).

Optimum performans optimum ambalajla buluştu! Duracell Optimum'un yeni ve yenilikçi "kitap" şeklindeki ambalajı açılıp kapanır bir kapıya ve iç kısımda düzenleyici bir tepsiye sahip. Bu da pillerin artık mutfak çekmecesi içinde yuvarlanmayacağı anlamına geliyor! Bunun yerine pilleriniz, siz onları kullanmaya hazır olana kadar rahat ve güvenli bir şekilde saklanıyor. Ve piller bittiğinde, onları geri dönüştürülmeye hazır olarak saklayabiliyorsunuz.

Ambalaj %100 geri dönüştürülebilir ve %0 plastik içerir.

Duracell Optimum piller AA ve AAA formatlarında üretilir. 2015 IEC oyuncak testindeki (www.iec.ch) minimum ortalama süresine kıyasla AAA boyutlu pillerde daha uzun ömür sağlar. Sonuçlar cihaza veya kullanım şekline göre değişebilir.

Paket içerisinde; 4 adet AAA ince kalem pil bulunmaktadır.


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.