Anatolian Domino Meyveler 36 Parça

₺39,50
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu060201ANT07402
MarkaAnatolian
CinsiyetKız-Erkek, Kız, Erkek
Barkod8698543174023

Bu oyun için masa ya da yer gibi düz bir zemine ihtiyaç vardır.

Öncelikle oyun oynama sırasını belirlemek için sayışma yapılır.

Oyun kutusunda bulunan oyun kartları; oyuna ilk başlayacak oyuncu tarafından karıştırılarak, ters çevrili bir şekilde üst üste kule şeklinde dizilir.

Bu arada yere de açık olarak bir kart yerleştirilir. Her oyuncu sırasıyla yerden 3 kart çeker.

Oyun başlangıç kartının iki tarafında bulunan meyvelerle ilerleyecektir.

Birinci sırada oyuna başlayacak olan çocuk öncelikle başlangıç kartında yer alan iki meyveden birinin elindeki çift meyve resimleri olan kartlarda olup olmadığına bakar.

Eğer var ise onun yanına elindeki kartı birleştirir. Yok ise oyun sıradaki oyuncuya geçer.

Sırası gelen oyuncu yerde bulunan kartların iki ucundan birine elinde aynı meyveden bulunuyorsa yanına eşleştirir.

Eğer oyuncunun elinde yerde bulunan meyve kartlarından aynı meyve yok ise, yani eşleştirme yapamıyor ise bu durumda yerde bulunan kart kulesinden bir tane çeker.

Aynısı ise eşleştirir aynısı değilse yok der sıra diğer oyuncuya geçer.

Elindeki kartları ilk bitiren oyuncu oyunu kazanır. Oyun, bütün oyuncuların ellerindeki kartlar bitene kadar devam eder.

Parça Sayısı: 36

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 150TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 150TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 14.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.