Domino Game Taşıtlar Oyunu

₺129,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LAÇ37228
Marka Laço
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş
Barkod 8681689372286

Domino Game Taşıtlar Oyunu ile eğlence vakti!

Domino Oyunu en az iki en fazla dört kişiyle oynanır.

Oyuna başlamadan önce kartların resimli yüzü kapalı şekilde karıştırılır. Her oyuncuya yedişer kart dağıtılır ve oyuna sırayla başlanır. İlk oyuncu seçtiği bir kartını resimli yüzü üste gelecek şekilde yere koyar. Sıradaki oyuncu bu kartın yanına, kartın iki ucundaki resimlerden biriyle eşleşen kartını yerleştirir.

Elinde eşleşen bir kart yoksa oyuncu dağıtımdan arta kalan kartlardan eşleşen bir kart gelene kadar kart çeker. Geriye kalan kartlardan elinde eşleşen kart olmayan oyuncular çekmeye devam eder.

Üzerinde aynı resim olan kartlar genelde diğer kartları dik kesecek şekilde zemine konur ve bazı oyun türlerinde oyuncuya ikinci kez oynama hakkı kazandırmış olur. Oyunculardan biri elindeki kartları bitirdiğinde Domino der ve oyunu kazanmış olur.

Çocukların; yaratıcılık, konsantrasyon, bağlantısal ve sonuç odaklı düşünme, problem çözme, parçalardan bütün oluşturma, hayal kurma, üretkenlik ve el-göz koordinasyon gücünü destekler.

Parça Sayısı: 28

Kutu ölçüsü: 25 X 18,5 X 7,5 cm'dir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.