Domino Game Hayvanlar Oyunu

₺129,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LAÇ37229
Marka Laço
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş
Barkod 8681689372293

Domino Game Hayvanlar Oyunu ile eğlence vakti!

Domino oyunu en az iki en fazla dört kişiyle oynanır.

Oyuna başlamadan önce kartların resimli yüzü kapalı şekilde karıştırılır. Her oyuncuya yedişer kart dağıtılır ve oyuna sırayla başlanır. İlk oyuncu seçtiği bir kartını resimli yüzü üste gelecek şekilde yere koyar. Sıradaki oyuncu bu kartın yanına kartın iki ucundaki resimlerden biriyle eşleşen kartını yerleştirir.

Elinde eşleşen bir kart yoksa oyuncu dağıtımdan arta kalan kartlardan eşleşen bir kart gelene kadar kart çeker. Geriye kalan kartlardan elinde eşleşen kartı olmayan oyuncular kart çekmeye devam eder.

Üzerinde aynı resim olan kartlar genelde diğer kartları dik kesecek şekilde zemine konulur ve bazı oyun türlerinde oyuncuya ikinci kez oynama hakkı kazandırmış olur.

Çocukların; yaratıcılık, konsantrasyon, bağlantısal ve sonuç odaklı düşünme, problem çözme, parçalardan bütün oluşturma, hayal kurma, üretkenlik, el-göz koordinasyon, dikkat ve algı gücünü destekler.

Parça Sayısı: 28

Kutu ölçüsü: 25 X 18,5 X 7,5 cm'dir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.