Disney Wish Rosas Kalesi Oyun Seti HPX38

%13
₺1.399,99 ₺1.224,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 060400MATHPX38
Marka Disney Wish
Karakter Disney
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 0194735170005
Rozet Webe Özel İndirim

Disney'in Wish Rosas Kalesi oyun setiyle Kral Magnifico'nun kalesine girin!

Wish, yapımcılığını Walt Disney Animation Studios'un üstlendiği ve Walt Disney Pictures tarafından piyasaya sürülen bir Amerikan müzikal, fantastik bir animasyon filmidir.

Rosas Kalesi, pek çok ayrıntıya sahip olması sayesinde oyun eğlencesini daha gerçekçi ve heyecanlı yapar.

Oyun setinin bir kenarında Asha’nın mutfağı bulunur.

Ekmekleri, pastası hatta şöminesi bile var! Şömineyi açmak için sarı yıldızı yukarıya doğru çekmeniz yeterlidir.

Asha ile birbirinden lezzetli yemekler hazırlamak için gereken her şey mevcut. Tabii bunu yaparken Star da ona eşlik ediyor.

Oyun setinin diğer kenarında Kral Magnifico’nun odası bulunmaktadır.

Balkonundan yatağına, içeceklerden meyve tabağına kadar pek çok ayrıntıya sahip. Elinde asası kalesini Asha’dan korumaya çalışıyor.

Oyun setinin orta kısmında ise yine onun laboratuvarı var. Merdivenleri kullanarak laboratuvara ve oradan da oyun setinin en üst kısmına ulaşmak mümkündür.

Oyun seti 360 derecelik oyun imkanı sunar ve 20’den fazla aksesuar oyunları ve hikayeleri daha gerçekçi kılar.

Aksesuarları kullanarak birbirinden eğlenceli hikayeler oluşturmak mümkün.

5 oyun alanı bu hikâyeleri daha zengin yapar. Her bir oyun alanında sayısız hikaye oluşturmak mümkün!

Tıpkı şömineyi açmak için sarı yıldızı hareket ettirmek gerektiği gibi bu oyun seti sihirli dokunuşlarla filme ve hikayelerinize hayat verebileceğiniz toplamda 3 yıldıza sahiptir.

Onları hareket ettirdiğinizde sihir gelip sizi bulur, oyunlar ise çok daha gizemli bir hale gelir.

Bu oyun setinin en sürpriz dolu özelliği Rosas Kalesi’nin ışıklı bir kubbeye sahip olmasıdır. Yıldızı kaydırdığınızda oyun seti bir projeksiyona dönüşür.

Yıldızlarla dolu hoş bir desen odaların duvarlarını süslediğinde oluşan görüntüyü keyifle izleyebilirsiniz. Projeksiyonu kapatmak için tekrar yıldızı kaydırmanız yeterlidir.

Yeni hikayeler yaratmak çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını destekler. Bu oyun seti ile oynamak çocukların arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.

Kutu içerisinde; Rosas Kalesi, 20 aksesuar ve 3 karakter figürü bulunmaktadır.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.