Dickie Ambulance

₺1.699,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010305SIM08469
Marka Dickie Toys
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 4006333084690

Dickie Toys

Çok sayıda aksesuara sahip büyük oyuncak ambulans (35,5 cm).

Oyuncak drone, aksesuarlar, ışık ve ses efektleri, 3 yaşından büyük çocuklar için oyuncak araç içeren ambulans, yüksek teknoloji özelliklerine sahip oyuncak ambulans Dickie Toys'un bu oyuncak ambulansı fütüristik bir yapıya sahip.

Çarpıcı sarı tekerleklere sahip tasarım. Ayrıca tipik bir kurtarma sahnesinin atmosferini yeniden yaratmak için çeşitli gerçekçi ışık ve ses efektleriyle (2x 1,5 V AA pil dahil) birlikte gelir.

Eğlenceli Özellikler Ambulans kiti ayrıca hastalara teşhis koymak için üç farklı röntgen ile birlikte gelir.

Her görsel komik bir hikayeye dayanmaktadır ve çocuğunuzu rol yapmaya teşvik eder.

3 yaş ve üzeri çocuklar için oyuncak ambulans seti. Sette ayrıca, barikat veya engebeli arazi nedeniyle

ambulansın acil durum mahalline ulaşamaması durumunda ilk yardım çantasını taşıyabilecek bir oyuncak drone da bulunuyor.

Hem drone hem de ilk yardım çantası, kullanılmadığı zamanlarda ambulansın çatısına monte edilebiliyor.

Oyuncak sedye, bir düğmeye basılarak ambulanstan çıkarılabilir ve boyu 8 cm'ye kadar olan oyuncak figürleri taşıyabilir (dahil değildir).

Paket içeriği: Ambulans (35,5x13,5x18 cm), sedye, drone, ilk yardım çantası, 3 adet teşhis kartı ve pil.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.