Dickie Airbus H160 Helikopter

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101SIM14022
Barkod 4006333084812
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Kız-Erkek
Marka Dickie Toys

Bu kurtarma temalı Dickie Airbus H160 Helikopter, ambulans veya itfaiye aracının ulaşamadığı alanlarda tekne kazaları, dağda kurtarma senaryoları ve diğer acil durumlarla başa çıkmak için tam donanımlıdır.

Ultra sessiz tasarımlı ve uzun ömürlü kurmalı pervane helikopter, 3 yaş ve üzeri genç kurtarıcıların harekete geçmesi için tasarlandı.

Kurma motoru pilsiz çalışır ve minimum düzeyde gürültü yaparak oyuncağı her ortamda kullanım için ideal hale getirir.

Kurmalı pervaneye ek olarak, dönen tekerleklere sahip itme yapısına da sahiptir.

Helikopterin boyutu 39 cm’dir.

3 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.