Dickie Toys Ağır Yük Kamyonu

₺899,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010305SIM07613
Marka Dickie Toys
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 4006333076138

İleride ağır nakliye - 51 cm'lik büyük rüzgâr türbininin doğru yere getirilmesi gerekiyor. Burada genç sürücüler becerilerini test edebilir ve nasıl yapıldığını gösterebilir.

2'si 1 arada oyun seti - rüzgâr türbini kurulur kurulmaz ayrı olarak da kullanılabilir. Kurmalı motor, rotor kanatlarının sihirli bir şekilde kendi kendilerine hareket etmeleri için dönmesine izin verir.

Işık ve ses ile - 41 cm uzunluğundaki ağır nakliye ile oynamayı daha gerçekçi ve heyecan verici hale getirmek için oyuncak kamyon çeşitli ışık ve ses efektleri sunar (2x AAA pil dâhildir).

Dickie Toys Ağır Yük Kamyonu ile yeşil enerji sağlayın Büyük kamyon, alçak yükleyicisinde nefes kesici ve olağanüstü bir yüke sahiptir.

İlk bakışta roket gibi görünen şey, tipik renklerde 51 cm yüksekliğinde bir rüzgâr türbini olarak kurulduğunda kendini gösteriyor.

Oyun seti, 36 aylıktan itibaren tüm erkek ve kız çocukları için çeşitli oyun eğlenceleri vaat ediyor. XXL ekibiyle XXL eğlencesi 40 cm'lik kamyon, orijinal bir Volvo kamyonunu (Volvo FH16) temel alır ve orijinal bir Volvo lisansına sahiptir.

Sürücü kabininin içi çok ayrıntılı bir şekilde tasarlanmıştır ve şeffaf ön camdan hayranlık uyandırabilir.

Serbest dönüş işlevi sayesinde uzun takım, küçük çocukların elleriyle bile kolayca hareket ettirilebilir ve manevra yapılabilir.

Birçok hareketli parça etkileşimli eğlence sağlar. Rüzgâr türbini oynamak için kurulduğunda, devasa boyutu nedeniyle büyüleyicidir.

Entegre kurmalı motor sayesinde rotorlar kolayca sarılabilir ve daha sonra sihir gibi kendi kendine dönebilir.

Işık ve ses efektleri ile Taşıyıcı ayrıca mümkün olan en gerçekçi eğlence için çok yönlü ses ve ışık efektlerine sahiptir.

Bunlar, kamyondaki büyük düğmeye basılarak çalıştırılabilir. Uyumlu piller (2x AAA) teslimat kapsamına dâhildir.

3 yaş ve üzeri için uygundur.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.