Cluedo Juni̇or F6419

₺869,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101INTF6419
Marka Hasbro Gaming
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5010996110947

Şimdi okul öncesi çocuklar, 2 seviyeli benimle büyüme eğlencesi içeren bu Cluedo Junior oyunuyla gizem çözme eğlencesine katılabilir!

4 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu gizemli masa oyunu, 2 seviyeli oyun için çift taraflı bir oyun tahtası içerir. Seviye 1 tarafında çocuklar Oyun Parkı Karmaşasını çözmek için birlikte çalışır. Karakterlerden biri bir eşyayı yanlışlıkla sırt çantasına atar.

Tüm oyuncular bir takım halinde çalışarak resimli ara ve bul kartlarında ipuçlarını bulmak için parkı keşfe çıkar. Gizemi çözmek için hangi eşyanın kaybolduğunu ve bu eşyayı kimin aldığını birlikte bulmak zorundalar. Küçük dedektifler biraz daha zorlanmaya hazır olduklarında oyun alanını Seviye 2 için çevirebilir ve Bilim Laboratuvarı Gizemini çözmek için yarışabilirler. Yanardağı kim patlattı, içine ne döktüler ve nerede olabilirler? 2-6 kişi ile oynanabilen bu Cluedo Junior oyunu ailece eğlenceli vakit geçirmek için uygundur ve okul öncesi çocuklar, genç çocuklar ve aileler için harika bir hediyedir!

Çocuğunuzla gelişen gizemli oyunun ta kendisi! Cluedo Junior oyunu, okulda oynanan 2 gizem oyunu ve 2 seviyeli oyun şekli içeren çift taraflı oyun tahtası ile iki kat daha fazla eğlence sunar.

Çocukları bu efsanevi gizem kutu oyunu ile tanıştırın! Klasik Cluedo oynanışına ek olarak çocuklara uygun gizemler, okul ortamı ve klasik Cluedo karakterlerinin çocuk hallerini içerir.

İki seviye arasından ailenize en uygun olanı seçin. 4 yaş ve üzeri için Seviye 1 oyununu oynayın veya 5 yaş ve üzeri için daha zorlu Seviye 2 oyununu oynamak üzere oyun tahtasını çevirin.

Seviye 1 Oyun Parkı Karmaşası oyununda, karakterlerden biri yanlışlıkla bir eşyayı sırt çantasına atıyor. Oyuncular resimli ipuçlarını bulmak, hangi eşyanın kaybolduğunu ve bu eşyayı kimin aldığını ortaya çıkarmak için takım oluşturuyorlar.

Seviye 2: Bilim Laboratuvarı Gizem Oyunu için oyun tahtasını çevirin. Laboratuvarda bir volkan patlamış! Çocuklar kim, nerede ve ne sorularını çözmek için birbirleriyle yarışarak sonuç çıkarma alıştırması yapabilir.

Çocuklara yönelik bu ilgi çekici iç mekân oyunu, 4 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir doğum günü veya tatil hediyesidir ayrıca oyun buluşmaları ve oyun geceleri için harika bir çocuk masa oyunudur.

 İçindekiler: çift taraflı oyun alanı, 9 oyun parkı kartı, 6 karakter piyonu, 6 mobilya piyonu, 7 sarı taban, 7 beyaz taban, 6 mavi taban, 3 zar, zar için çıkartma kâğıdı, 2 dedektif not defteri ve oyun kılavuzu.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.