Hasbro Cluedo Escape F5699

₺879,89
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101INTF5699
Marka Hasbro Gaming
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5010996172846

Bay Boddy'nin malikanesinde misafirsiniz, aniden bir çığlık duyarsınız, ışıklar söner ve Bay Boddy'yi ölü bulursunuz!

Daha sonra siz ve oyuncu arkadaşlarınız nihai bir sınava tabi tutulursunuz: Malikaneden kaçmak için birlikte çalışın, ardından Bay Boddy'yi kimin, nerede ve hangi silahla öldürdüğünü belirleyin.

Tudor Malikanesi'ndeki Cluedo Escape masa oyunu, oyuncuların sınırlı kurulumla hemen oynamasına olanak tanıyan bir kaçış oyununda klasik Clue karakterleri ve hikayesi sunuyor. Oyuncular konağı keşfederken, kartlar çekerken, bulmacaları çözerken, yeni odaların kilidini açarken ve ipuçlarını ortaya çıkarırken piyonlarını oda oda inşa edilmiş bir oyun tahtasında hareket ettirir.

Oyuncular malikaneden kaçtıktan sonra topladıkları ipuçlarını gözden geçirir ve doğru bir suçlama yapmak ve kazanmak için kesinti kullanır! Kendilerini sinematik, tek oyunlu bir deneyime kaptırırken unutamayacakları bir oyun gecesi için arkadaşlarınızı ve ailenizi bir araya toplayın. Bu kaçış odası oyunu, 10 yaş ve üzeri 1-6 oyuncu içindir ve orijinal Clue oyununun ve cinayet gizemi oyunlarının hayranları için harika bir hediyedir.

Kaçış Ve Gi̇zem Bulma Oyunu: CLUEDO ESCAPE dinamik bir kaçış odası masa oyununda klasik cinayet gizemi oyunu Clue'nun gerilimini ve entrikasını sunuyor.

Clue'nun keyfini tamamen farklı bir şekilde çıkarın! Oyuncular güçlerini birleştirir ve polisin hedeflediği malikaneden kaçmak için dedektiflik hedeflerini kullanır, ardından gizemi ortaya çıkarmak için birlikte çalışır.

Oyuncuların piyonlarını tahtanın etrafında hareket ettirerek yerleri keşfederler. Oyuncuların malikanenin karmaşık ağaç yapılarını çözerken, oyun alanı oluşur ve biçimler, odalar ve ipuçları ortaya çıkar

Kimin, nerede ve neyle kazanacağını belirleyecek! Aracını takip edin ve nihai çözüm için kanıt toplayın. Oyuncular ne kadar çok ipucu toplarsa, doğru suçlamayı yapmak o kadar kolay olur.

Oyuncuların yaşadıkları bu sinematik, tek oyun deneyimine kaptırabilir. Herkesin unutamayacağı bir hikayeye çekecek gizemli bir cinayet masa oyunu.

Strateji tahta oyunları, birlikte kapalı mekan oyunları oynamak yedi yuva için mükemmel hediyelerdir.

İçindekiler: 6 plastik piyon, 6 oyun tahtası, 2 gizli zarf, 1 bilinmeyen nesne, 124 kart ve oyun kılavuzu içerir.

 

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.