Çılgın Rampa Yarış Kamyonu Mavi

₺479,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101KNGL1124M
Marka King Toys
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 2220001426243

Birbirinden hızlı 4 yarış arabası bir sonraki zafere ulaşmak üzere yola çıkmaya hazır.

Kazanmayı alışkanlık haline getiren birbirinden iddialı bu arabalara zafere giden yolda eşlik etmelisin. Çılgın Rampa Yarış Kamyonu bunun için burada!

2 katlı yarış kamyonu pek çok arabayı aynı anda taşıyabilir. Bir sonraki yarış heyecanı için arabalarını kamyonuna yükle ve sonra yola çık. Kamyon, sürtmeli mekanizmaya sahiptir. Yola çıkmaya hazır olduğunda arabanı geriye doğru çek ve zafere emin adımlarla nasıl ilerliyor izle. Varacağın yere geldiğinde ise önce rampayı sonra arabalarını indir. 4 yarış arabası sana kupayı getirdikten sonra onunla birlikte arabaları tekrar kamyona yükle ve başka bir yarış için yollara düş.

Çocukların; hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesine yardımcı olur, rol ve oyun kurma becerilerini artırır. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine ve keyifli vakit geçirmelerine katkı sağlar.

Ürünün; Mavi Kamyon ve Kırmızı Kamyon olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır.

Kutu içerisinde; 1 adet kamyon ve 4 yarış arabası bulunmaktadır.

Açılmış haliyle araç uzunluğu: 73 Cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.