Buldum

₺419,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 060703CA05111
Marka CA Games
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 8681889042125

Buldum, çocukların ve yetişkinlerin oynayarak keyifli ve verimli vakit geçirebileceği bir akıl mantık zeka ve strateji oyunudur.

Oyun 200 kart, oyun zemini ve kullanma kılavuzundan oluşur.

Buldum oyunu ile çocuklar kartlarda yer alan görselleri, karışık görseller ile hazırlanan oyun zemininde bulmaya çalışırlar.,

Bulabilirlerse kartı kazanırlar. Oyun sonunda ise en çok kart sahibi olan oyuncu oyunu kazanır.

5 yaştan sonraki her yaş grubunun oynayabileceği geniş bir yaş kitlesine hitap eder.

Oyun, grup halinde oynanabildiği gibi bireysel de oynanabilir.

Oyunun genel hedefi; dikkat, konsantrasyon, odaklanma yetisini kuvvetlendirmek ve görsel algı ile hafıza tekniklerini geliştirmektir.

Milli Eğitim müfredatıyla uyumlu bir şekilde okullarda da oynatılabilen oyun, çocukların beyinsel gelişimi ve görsel algı yetisinin kuvvetlenmesi için oldukça yararlıdır.

Çocuklar ve yetişkinler Buldum oyununu keyifle oynayabilirler.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 300TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 24.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.