Bruder İnek Çiftliği

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 070301TUR62611
Barkod 4001702626112
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek|Kız
Marka Bruder

Tarım sektöründe sevindirici bir artış var. Halihazırda bilinen inek ve boğalara ek olarak, THE Brother serisinde yeni bir eşleşen buzağı var.

Yepyenib world tema seti inek ve buzağı ahırı, inekler için yemlik ve masaj fırçası içeren modern bir ahır içerir. Buzağının güvenli bir şekilde barınması için içme kovalı bir kutu dahildir.

Her iki hayvana da bir el arabası ve beslenme ve ahırı temizleme için aksesuarlar içeren çiftçi tarafından iyi bakılıyor.

BROTHER'ın geniş tarımsal ürün yelpazesinden, örneğin önden yükleyicili ve duvar üstü römorklu Claas Nectis 267 veya bilyeli pense ve yuvarlak balyalı Schäffer Hoflader gibi ek olarak uygundur. ) ek olarak en iyisi.

Bu hareketli figürlerden oluşur, hayvanlar, dinleme ve en geç tema setleri ve bilinen BROTHER kategorilerine atanır. İster sürücü, sürücü, su sporları, hastanede veya motosiklet atölyesinde olsun, tek başına bol miktarda oyun eğlencesi sunar ve ayrıntılı araçların ideal uzantısıdır.

Avrupa'da üretilmiştir.

B-world ürünleri, Bruder araçları ile birlikte oynanabilecek şekilde ölçeklendirilmiştir.

Ürünlerin tamamı ABS ve benzeri yüksek kaliteli, çocuk sağlığına uygun plastiklerden üretilmektedir.

4 yaş ve üzeri için uygundur.

36 ay altındaki çocuklar için uygun değildir.

Figürler yaklaşık 11 cm yüksekliğindedir.

B-world ürünleri, Bruder araçları ile birlikte oynanabilecek şekilde ölçeklendirilmiştir.

ÜRÜN İÇERİĞİ :

 Figür

2 Adet inek

Aksesuarlar

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.