Bilim ve Oyun Minik Bilim İnsanı

₺499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010106CLE64196
Marka Clementoni
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 8005125641963

Küçük çocuklar bilim dünyasına ilk adımlarını atarlarken onlara eşlik edecek çok sayıda deney içeren bir settir.

Çok sayıda deneyin arasında renklerle, ağırlıklarla ve boyutlarla ilgili oyunlar, çeşitli çözeltiler elde etme, suyun özelliklerini keşfetme ve daha başka birçok aktivite bulunur.

Çocukları çeşitli oyun deneyimleri esnasında bağımsız hareket etmeye teşvik etmek amacıyla özel olarak tasarlanmış bölümler içeren bir laboratuvardır.

Çılgın bilim insanlarının yer aldığı eğlenceli ve öğretici videolar çocukları yönlendirir ve çocuğun deney yapma sürecini bütüncül bir hale getirir.

İtalya'da tasarlandı, tasarlandı ve geliştirildi.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.