Bilim ve Oyun: Gizemli Kimya

₺349,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101CLE64321
Marka Clementoni
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 8005125643219

Bilim, yarı bilimsel yarı gizemli bu özel kitle daha da eğlenceli hale geldi!

Dr. Keskinzeka’nın izinde deneyler, kimya bulmacaları ve gizemli ipuçlarıyla dolu heyecanlı yolculuk!

Gerçek araştırmacılar gibi, çocuklar bir maceraya atılacak ve bilmeceler çözmeleri ve ipuçları bulmaları gerekecek. Hatta, ipuçlarını çözmenize yardımcı olmak için sihirli karton “şifre çözme” tekerini bile kullanabilirsiniz.

Müthiş kimya deneyleri yapabilmek için ihtiyaç duyulan pek çok şey bu gizemli setin içerisinde!

Bu oyun çocukların zekalarını keskinleştirmelerine yardımcı olup kimyanın ilkelerini onlara kolay, eğlenceli ve son derece dikkat çekici bir biçimde tanıtır!

Çocukların; el becerilerini, mantıksal yeteneklerini ve yaratıcılığını geliştirmelerine yardımcı olur.

Set içerisinde; İndikatör (turnusol) kağıdı, süzgeç kağıdı, dereceli deney kabı, huni, tıpalı deney tüpleri, balonlar, maşa, dereceli pipet, karıştırıcı, fırça, deney tüpü güvenlik anahtarı, deney tüpü standı, bilimsel içerikli kartonlar, soru kağıtları, harita, cevap kağıdı, spatula ve resimli kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Kutu ölçüsü: 15 x 5,7 x 21,3 cm.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.