Barbie Skipper'ın Su Parkı Eğlencesi Oyun Seti HKD80

₺1.199,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHKD80
Rozet Şapka Hediyeli
Marka Barbie
Karakter Barbie
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 0194735101665

Barbie Skipper İlk İşler bebekleri ve oyun setleri, çocukların genç ablaları Barbie ile çalışma hayatını keşfetmelerine imkan tanır.

Skipper and the Big Babysitting Adventure filminden ilham alan bu oyun setinde Skipper su parkında çalışarak öz geçmişine bir iş daha ekliyor.

Setin su kaydırağı gibi gerçekten çalışan özellikleri ve pek çok oyun alanıyla işle alakalı birçok hikaye hayal edebilirsiniz.

Hikaye anlatımına ilham verecek beşten fazla parça sayesinde Skipper bebek, müşterisi rolündeki yürüme çağındaki çocuk için hem eğlenceyi hem güvenliği garantiliyor.

Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Skipper and the Big Babysitting Adventure filminde Skipper bebek İlk İşler ile çalışma dünyasını keşfeder.

Çocuklar bu su parkı oyun setiyle aksiyonu gerçek hayata taşıyabilir.

Bu Barbie setinde ekrandaki karakterinden esinlenilerek tasarlanmış üniformasıyla Skipper bebek, yürüme çağındaki küçük bebek, birden çok seviyeli su parkı, su fışkırtan yavru köpek ve 5'ten fazla aksesuar bulunur. Çocuklar tepedeki kovayı suyla doldurup biraz iterek su kaydırağı ile havuza su dökerek hem gerçekçi hem de etkileyici bir su parkı deneyimi yaşayabilir.

Salıncak, halat merdiven ve gerçekten dönen yıldızlarla süslü bir köprü diğer park aktivite alanları arasında yer alır.

Su fışkırtan köpeği doldurun ve sıkınca sürprize hazır olun! Düdük, dürbün ve şişme havuz oyuncağı gibi ek aksesuarlar hikayelerinize ve oyunlarınıza ilham verir.

Çok sayıda aktiviteyle Barbie Skipper'ın Su Parkı Eğlencesi Oyun Seti 3 yaş ve üzeri çocuklar için yaz günleri gibi sıcacık bir hediyedir.

Üniforma giymiş 1 Skipper bebek ve 1 yürüme çağındaki bebek; salıncak, merdiven, gerçek su kaydırağı, havuz, su fışkırtan köpek ile su parkı seti, ayrıca 1 güneş gözlüğü, 1 güneşlik, 1 düdük, 1 dürbün, 1 güneş kremi, 2 havlu ve 1 şişme havuz oyuncağı dahildir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.