Bakugan Efsane Paket Serpenteze

₺294,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101SPN06460S
Marka Bakugan
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 2220001418354

Bakugan, genç savaşçıların ve Bakugan adlı yaratıkların maceralarını konu alan dünyaca ünlü bir Japon çizgi filmidir.

Genç savaşçılar Bakugan'ı kullanarak birbirleriyle yarışırlar. Bakuganlar, küresel bir formda kapalı, güçlü yaratıklardır ve ancak savaş alanında havaya atıldıktan sonra uygun formlarını alırlar.

Her Bakugan altı Alandan birine aittir: Pyrus - ateş, Haos - ışık, Ventus - rüzgar, Aquos - su, Darkus - karanlık, Subterra - toprak.

Bakugan'ın yardımıyla yapılan rekabet, En İyinin En İyisi sıralamasının oluşturulduğu bir spor biçimini alır. Ancak bir süreliğine.

Darkus'un etki alanında savaşan maskeli bir oyuncu olan Masquerades'in ortaya çıkmasıyla her şey değişir.

O zamandan beri oyunun kuralları değişti.

Artık sadece eğlence değil, aynı zamanda hem İnsan Dünyasını hem de Bakugan'ın anavatanı Vestroi'yi mutlak yıkımdan kurtarmak için bir mücadele.

Ürün içeriğinde;

Bakugan Çekirdeği 

Karakter kartı

Açılış Kartı


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.