Baby Alive Star Besties Sevimli Luna F7360

₺989,89
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101INTF7360
Marka Baby Alive
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5010994208721

Tüm galaksideki en iyi arkadaşlar!

Baby Alive Star Besties Lovely Luna bebeği, galaksiler arası eğlence için ışıltılı bir uzay temasına sahiptir.

3 yaşındaki kızlar için uzaydan ilham alan bu 20 cm'lik Baby Alive bebek, geniş bir bavul, gezegen pasaportu, hayali ay suyu içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi Baby Alive aksesuarlarıyla birlikte gelir.

Oyuncak bebek aksesuarları, yanında oynaması için çantasında bile saklanabilir!

Kızlar için harika bir hediye olan bu besleyici saçlı oyuncak bebek, çıkarılabilir folyo vurgulu eteği, kalıplı kakülleri ve fırçayla atılabilen pembe ve mavi atkuyruğu ile yıldızlarla süslenmiş bir görünüme sahiptir.

Stellar Skylar, Lovely Luna ve Bright Bella dahil tüm Star Besties bebeklerini toplayın. (Her bebek ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

Galaksiden ilham alan cesur tarzı ve aksesuarlarıyla bu Baby Alive Star Besties bebeği, gezegenden atlamalı hayali maceralara hazır!

Uzay Seyahatinden İlham Alan Bebek Ve Aksesuarlar

Folyo vurgulu çıkarılabilir etek gibi Baby Alive aksesuarları içerir.

Artı uzaylı bir bavul, gezegen pasaportu, taklit içeceği, tarak ve çıkartmalar gibi galaksiler arası aksesuarlar.

Prati̇k İçecekli̇ Beslenen Bebek Oyuncağı

 3 yaş ve üstü çocuklar, ay suyu içeceği aksesuarıyla Stellar Skylar oyuncak bebeklerini besliyormuş gibi yapabilir.

3 yaşındaki kız ve erkek çocuklara yönelik bu Baby Alive bebeği, hareket halindeyken eğlenmek için aksesuarlarını saklayan valizini hareketlendiren çıkartmalar içerir!

Stellar Skylar bebeğin, kalıplı perçemleri ve çocukların tarağıyla tarayabilecekleri renkli, köklü atkuyruğu ile kendi dünya dışı görünümü var.

 Baby Alive bebeklerini seven çocuklar Stellar Skylar, Lovely Luna ve Bright Bella dahil olmak üzere tüm Star Besties bebeklerini toplamak isteyecektir. (Her oyuncak bebek ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

Kutu İçeriği: Çıkarılabilir etekli oyuncak bebek, oyuncak bebek valizi, kağıt pasaport, taklit içecek, tarak ve çıkartmalar.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.