Akedo S6 Ultra Tekli Paket 15278 Battlerex Tailwhip

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Akedo S6 Ultra Tekli Paket 15278 Battlerex Tailwhip
Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W010101GIP15278BT
Barkod 2220001429640
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek
Marka Akedo

Akedo dünyası yeni Ultra Canavar Dövüşçüleri ortaya çıkarmak için canavarların gücüyle bir araya geldi! Çok daha güçlü, çok daha hırslı ve çok daha yenilmezler.

Dövüş sanatlarında onların seviyesine ulaşabilmek ne mümkün! Onlar ile savaşmak büyük bir cesaret ve yenilgiyi önceden kabullenmeyi gerektirir. Eğer hala ikna olmayanlar var ise… Akedo dövüşçülerinin canavarların gücü ile bir araya geldiğini hatırlatmak gerekir. Kuyruk ve pençesi ile saldıran RIPCLAW ALPHAWOLF ya da kuyruğu ve çenesini kullanan BATTLEREX TAILWHIP!

Efsaneye hazır ol!

Efsanelerin efsanesi Ultra Canavar Dövüşçüleri bile işini şansa bırakmıyor. Canavarlar, Canavar Zırhı ile çok daha yenilmez oluyor.  Farklı dövüş mekanizmalarına sahip 2 farklı Ultra Canavar’ı biriktirmek ve onlarla kapışmalara girmek çok heyecanlı! Aksiyon ve heyecan dolu oyunlar seni bekliyor!

Üstelik 360 derece dönebilen dövüşçüler bu sayede muhteşem bir aksiyon ortaya çıkarıyor! O zaman efsaneye tanık olma zamanı!

Akedo S5 W2 Tekli Paket, çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini desteklerken onların oyun kurma ve taklit becerilerine katkı sağlar. Arkadaşlarıyla oynayacakları oyunlar onların sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Ürünün; Ripclaw Alphawolf ve Battlerex Tailwhip olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır.

Kutu içerisinde; 1 Kumanda, 1 Ultra Canavar Dövüşçü, 1 Canavar Zırhı ve 1 Kullanım Kılavuzu bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 21 x 6 x 14 cm


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.