Acaba Neyim? Türkiye

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010107SAM729055
Barkod 8698754290550
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek|Kız
Marka Samatlı

Eğlenceli ve öğretici bir bilgi yarışması oyunu ile Türkiye'nin zengin kültür ve doğasını keşfetmeye davet ediyor.

Oyuncular, Türkiye'ye özgü tarihi yerler, ünlü yapılar, hayvanlar, bitkiler ve yiyeceklerle ilgili soruları cevaplayarak, bilgi seviyelerini sınayacaklar.

Oyun, 50 adet özel tasarlanmış kart, 16 oyun pulu, 4 adet Acaba Neyim? kafa bandı ve oyun kılavuzunu içerir.

2 ila 4 oyuncu arasında oynanabilen bu oyun, hem aileler için keyifli bir zaman geçirme fırsatı sunar hem de arkadaşlar arasında rekabeti körükler.

Her kart, Türkiye'nin farklı bölgelerine ait önemli yerleri, karakteristik yapıları, zengin bitki örtüsünü ve lezzetli yiyecekleri içerir. Oyuncular, kafalarındaki karakteri doğru tahmin edebilmek için birbirlerine sorular sorarlar.

Eğlenceli kafa bandı detayı ise oyuncuların sürpriz bir şekilde tahmin yapmalarını sağlar.


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.