2'li Figürlü Savunma Seti

%20
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101MGY25122
Barkod 6920554220096
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek
Marka Mega

Maceraya hazır mısınız?

Savaş mücadelesine hazır mısınız?

Detaylar çok gerçekçidir, ifadeler canlıdır, bükebilir, oturabilir, ayakta durabilir, başınızı çevirebilir, kollarınızı ve bacaklarınızı hareket ettirebilirsiniz.

İki askeri sivil ve çeşitli olmak üzere birçok silahla donatılmıştır. 

Çatışma savaş sahnesi oluşturabilir. Resident Evil film sahnesini taklit edin.

Sadece oyuncak olarak değil, aynı zamanda koleksiyon olarak da, doğum günü pastaları için dekorasyon olarak da kullanılabilir. 

Çocukların ince motor becerileri geliştirmelerine, hayal gücünü geliştirmelerine ve onları ekrandan uzak tutmaya yardımcı olan gerçek oyuncaklardır.

NOT: Aksesuarlar ve figürler değişiklik gösterebilir.


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.