Ant Blocks 100 Parça

₺299,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101ASYAANT07
Marka Asya Oyuncak
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 8685703461765

Havalimanı-Ev-Kamyon-Jeep ve Diğer Nesneleri Oluştur!

Saatler boyu süren oyun, eğlence, beceri ve hayal gücü gelişimi.

Tüm setler birbiriyle uyumludur.

İnanılmaz yapıları kolayca inşa edebilir, araçları oluşturabilirsiniz.

Çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirebilmesi için kendi yapılarını tasarlamalarına imkan vererek, onların oyun yoluyla öğrenmelerini sağlar.

Bu ürünler çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirir. Ayrıca; hayal gücü, problem çözme, motor ve duyusal becerilerinin gelişmesi için çok faydalıdır.

3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Kanserojen Madde İçermez.

Ürün 100 Parçadır.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.