World Mobil’e özel 8 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında Armağan Oyuncak mağazalarından ve www.armaganoyuncak.com.tr ‘den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 300 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL Armağan Puan hediye edilecektir. 

Kampanyada kazanılan puanlar yalnızca Armağan Oyuncak mağazalarında kullanılabilecektir.

Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile bireysel banka kartları yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. 

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. 

Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden puan kazanacaktır.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. 

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi World Mobil uygulaması indirilmelidir. 

Yapı Kredi World mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan Armağan Puanlar 7 Mart 2023 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 6 Nisan 2023'tür. Kullanılmayan puanlar 7 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyada kazanılan puanlar Business kartlar, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.ve Armağan Oyuncak tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 8-28 Şubat 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz.

Metni okumak için: https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207