Uzaktan Kumandalı İlk Helikopterim

₺2.199,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101NEC84703
Marka Tooko
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 4891813847038

Silverlit’in en dikkat çeken oyuncaklarından bir tanesi olan Silverlit İlk Helikopterim Uzaktan Kumandalı (İç Mekân) çocukların ilk helikopteri olacak ve onlara oyun dolu muhteşem zamanlar yaşatacak!

İç mekânlarda kullanıma uygun olarak üretilen minik Helikopter klima, vantilatör gibi hava sirkülasyonu yapan cihazlarla aynı ortamda kullanılmamalıdır. Aynı zamanda lamba, sallanan avize, obje gibi nesnelerin de ortamda yer almaması önerilir. Helikopter çalışır durumda iken kesinlikle elle tutulmamalıdır.

Helikopteri ‘ON’ pozisyonuna alın ve LED ışığının yanmaya başlayacaktır. Uçuş kalkışı yapmak için helikopteri kalkış pistine yerleştirin.

Helikopteri uçuş pozisyonuna almak için ‘Take Off (kalkış)’ butonuna basınız ve inişi gerçekleştirmek içinse ‘Landing (iniş)’ düğmesini kullanınız.

Helikopter belli bir seviyede seyrederken sağa dönüş için ‘Turn Right (Sağa dönüş )’ düğmesini kullanınız.

Kumanda üzerinde yer alan ‘Emergency Stop (acil durumlarda durma) butonu ise uçağın 2 saniye içerisinde durmasını sağlar. Cihazı yeniden ‘On’ konumuna almadan önce hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Uzaktan kumanda 6 AA pil ile çalışmaktadır. Oyun setinin içerisine piller dâhil değildir.

Helikopter şarj ile çalışmaktadır. Şarj etmek için uzaktan kumandanın sağ alt kısmında yer alan şarj aparatını çıkartın ve helikopteri ‘Off’ konumuna alarak, kapağı açın. Şarj aparatını helikopterdeki şarj soketine yerleştirin ve kumandayı ‘On’ konumuna getirin. Helikopter 30-40 dakikalık şarj ile 3 dakika kullanılabilmektedir. Helikopterin içerisinde yer alan yeniden şarj edilebilir piller pakete dâhildir.

 Helikopter 15 cm uzunluğundadır.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.