Transformers Rise of The Beasts Airazor

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Transformers Rise of The Beasts Airazor
Transformers Rise of The Beasts Airazor
Transformers Rise of The Beasts Airazor
Transformers Rise of The Beasts Airazor
Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W010101INTF3895A
Barkod 2220001428490
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek
Marka Transformers

Klasik Transformers robotları ve canavar robotları efsanevi bir ittifakla güçlerini birleştiriyor!

Beast Alliance robot oyuncaklarını canavar ekipmanlı figürlerle birleştirerek çarpışma için hazırlanın! (Her biri ayrı satılır) Dünyadaki kapışma artık kahraman Autobot'lar ve kötü Decepticon'lar arasında geçmiyor. Transformers: Rise of the Beasts dünyanın her yerine uzanan bir macerada yeni tarafları, Maximal, Predacon ve Terrorcon'ları ekliyor. Yeni Transformers filmi Transformers: Rise of the Beasts filminden esinlenen Transformers figürleriyle eşsiz bir canavar ittifakı oluşturun ve çarpışma için hazırlanın!

Çocukların koleksiyon merakını destekleyen Transformers Rise of The Beasts Battle Master, onların hayal gücü ve yaratıcılıklarının gelişmesine de katkıda bulunur.

Ürünün; Cheetor, Rhinox, Skullcruncher, Optimus Primal ve Airazor olmak üzere 5 farklı tasarımı mevcuttur.

Kutu içerisinde 1 adet figür ve tanıtma ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. 

Ürün ölçüsü: 10,8 x 3,8 x 17,1 cm


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.