Play Doh Eğlenceli Fabrika Başlangıç Seti F8805

₺395,89
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101INTF8805
Marka Play Doh
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5010996204646

Play-Doh Eğlenceli Fabrika Başlangıç Seti ile küçük öğrencimiz ne yaratacak?

 Bu 3 yaş ve üzeri çocuklar için hayal gücü oyuncaklarında çocukların katılım sağladığı eğlenceli dokunsal etkinlikler bulunmaktadır. Eğlenceli Fabrika Başlanagıç Seti'nden sıkabilecekleri 10 farklı şekil arasından seçim yapabilirler, ayrıca eğlenceli kalıplar ve ray aksesuarlarını saklamak için üstünde bir alan bulunur. 

Klasik ana renklerde er bir tüpte 56 gram olmak üzere 3 kutu Play-Doh hamuru bulunmaktadır. Bu Play-Doh başlangıç setini 3 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için eğlenceli hediyeler veya herhangi bir zaman eğlencesi için alın.

Eğlenceli Fabrika aracı klasik bir Play-Doh araç setidir, ve bu versiyon, çocukların hayal ettikleri şeyleri sıkıştırıp, sıkıştırıp şekillendirebilecekleri mükemmel bir set yapar.

Oyun setinin önüne biri 2 ray aksesuarından takarak şekli ayarlayın. Rayları kaybetmemek için Eğlenceli Fabrika makinesinin üstünde saklayın.

Çocuklar küçükken ve hala öğrenirken, bu Play-Doh seti gibi oyuncaklar ince motor becerilerini keşfetmelerine ve yaratıcı hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Kırmızı, mavi ve sarı olmak üzere (56 gram tüpler, sanat ve el sanatları maceralarına başlamalarına yardımcı olur. Buğday içerir.

2 Play-Doh aksesuarı, çocukların yaratımlarını özelleştirmek için harika el sanatları malzemeleri yapar.

Bu 3 yaş ve üstü için okul öncesi oyuncak, harika çocuk hediyeleri, sıkılma gidericiler ve onları meşgul tutmak için duyusal oyuncaklar olabilir.

İçindekiler: Eğlenceli Fabrika oyun seti, 2 ray aksesuarı, bıçak, rulo ve 3 tüp Play-Doh oyun hamuru (toplam 170 g).


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.