Peppa Pig Küçük Tekli Araç George Pig F2526

₺328,79
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101INTF2514GP2
Marka Peppa Pig
Karakter Peppa pig
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 2220001402766

3 yaş ve üzeri okul öncesi çocuklar ve Peppa Pig hayranları, eğlence dünyasındaki araçlardan ilham alan ve içinde çok sevilen karakterlerin yolcu olduğu bu sevimli Peppa Pig Little Buggy araçlara bayılacak! (Şekiller araçlara yapıştırılmıştır.)

Dönen tekerlekler, çocukların araçları itmesine ve hatta isterlerse diğer Little Buggy oyuncaklarıyla yarışmalarına olanak tanır! (İlave araçlar ayrıca satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

Peppa pig hayranları bu sevimli küçük araba oyuncaklarını orada, burada kısacası evin hemen hemen her köşesinde sürmeye bayılacak.

Her bir buggy, animasyon serisinde görülen, yolcu karakteri olan bir araçtan esinlenilmiştir (Şekil araca eklenmiştir.)

Döner Tekerlekler çocukların bu Peppa Pig Little Buggy araçlarını evin etrafında itmesine ve sürmesine, hatta diğerleriyle yarışmasına izin verir! (İlave araçlar ayrıca satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.