My Little Pony: Movie Friends Figür Princess Petals Pembe

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

My Little Pony: Movie Friends Figür Princess Petals Pembe
My Little Pony: Movie Friends Figür Princess Petals Pembe
My Little Pony: Movie Friends Figür Princess Petals Pembe
My Little Pony: Movie Friends Figür Princess Petals Pembe
Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W010101INTF2611PP
Barkod 2200013878056
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Kız
Marka My Little Pony

Pegasus, Unicorn ve Toprak Pony'lerden oluşan bir arkadaş grubu olan Ana Beşli ile tanışın! Sunny Starscout, Hitch Trailblazer, Prenses Petals, Zipp Storm ve Izzy Moonbow Ana Beşli’yi oluşturan Pony’lerin adları... Bu beş Pony'nin, Pony türlerini yeniden bir araya toplamak ve dünyalarına sihri geri getirmek için birlikte çalışmayı öğrenmeleri gerekiyor.

My Little Pony: Yeni Bir Nesil filminden ilham alan bu ana beşlinin Tekli Figürleri ile çocuklar, sihri kurtarma görevinde olduklarını hayal edebilecek.

7,5 cm boyundaki Pony figürlerinin her biri karakterden ilham alan renge, saç stiline ve Sevimli İşaret'e sahip. Çocuklar, 5 figürün hepsini toplayarak Pony arkadaşlarıyla filmden esinlenen maceralar hayal edebilecek. 

Eski ve yeni My Little Pony hayranları, 3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik My Little Pony: Yeni Bir Nesil film oyuncakları ile yepyeni maceralara atılabilecek. Bu figürler filmdeki karakterleri harika bir şekilde yansıtıyor.

Satın alanlar, 5 farklı figürden rastgele birine sahip olacaktır.

İçindekiler: 1 Pony figür.

ANA BEŞLİ İLE TANIŞIN: Sunny Starscout, Hitch Trailblazer, Prenses Petals, Zipp Storm ve Izzy Moonbow'dan oluşan Ana Beşli’yi daha yakından tanıyın. 

5 FİGÜRÜ DE TOPLAYIN: Minikler, 5 Film Arkadaşı figürünü toplayarak Pony arkadaşlarıyla yeni maceralar hayal edebilecek. 

• Figür boyutu: 7,5 cm

• 3 yaş ve üzeri içindir

• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.