Mekanik Laboratuvarı Yelkenli Tekne

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101CLE64319
Barkod 8005125643196
Yaş Aralığı 6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Kız-Erkek
Marka Clementoni

Yeni projeler yapmak, mekanik ve gemi mühendisliğine aşina olmak için, sağlam bileşenler sayesinde tüm detaylarıyla oluşturulacak ve keşfedilecek yelkenli bir tekne

Gözle görülene meydan okuyan mekanik çözümler için etkileşimli 3 boyutlu talimatlar içerir.

Resimli bilimsel kullanım kılavuzunun yanı sıra, kurulum aşamalarını basit ve eğlenceli bir biçimde izlemek için bir uygulaması mevcuttur.

Aynı parçaları kullanarak 10 farklı model inşa etmek için çok sayıda bileşen içerir.

Her bir bileşen, farklı çözümlerin denenmesi ve yeni tasarımların inşa edilmesi için çeşitli kurulum şemalarına uyarlanabilmektedir.

Suda gerçekten yüzmesi ve rüzgar gücüyle hareket etmesi için bir omurga, dümen ve yelken içerir.

Ortaya çıkan sonuç, hareketli dümen sayesinde gerçek bir yelkenli gibi manevra yeteneğine sahip, yüzer bir trimarandır.

Set, tamamen İtalya’da tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş olup malzemelerin emniyetli ve kontrollü bir yönetimini garanti etmektedir.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.