LEGO Friends Yılbaşı Takvimi 2023 41758

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG41758
Barkod 5702017415406
Yaş Aralığı 6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Kız
Marka LEGO

6 yaş ve üzeri LEGO® Friends hayranlarına bu yılbaşında LEGO Friends Yılbaşı Takvimi 2023 (41758) setiyle bir ödül verin. Her kapı açıldığında, yılbaşına geri sayımı ekstra özel hale getirmek için arkasından inşa edilecek bir mini bebek, mikro bebek veya bir mini model çıkar.

Evcil hayvan sevenler için yaratıcı bir hediye

Bu yılbaşı takvimi, Heartlake City evcil hayvanlarını kutlar. Çocuklar farklı hayvanları, mini bebekleri, mini modelleri ve aksesuarları birleştirerek kutlama havasındaki evcil hayvan oyun parkını ortaya çıkarmaya bayılacak. Evcil hayvanlar parkta oynayabilir ya da yılbaşı trenine binebilir. Çocuklar, Leo ve Autumn’un yılbaşı ağacını süslemelerine yardım ederken istedikleri kadar yaratıcı olabilir.

Kişiselleştirebileceğiniz bir yılbaşı modeli

Takvim, bir oyun matı ve tüm hayvanların oynayabileceği bir oyun parkı oluşturmak için birleştirilebilen ve yeniden düzenlenebilen farklı modüller içerir. Çocuklar Yılbaşı kutusunu bulabilir ve çeşitli renkli noktalarla yılbaşı ağacını kişiselleştirebilir.

Evcil hayvan aktiviteleriyle dolu bir yılbaşı takvimi – İnşa edilebilen karakterler, aktiviteler ve aksesuarlar içeren LEGO® Friends Yılbaşı Takvimi (41758) ile yılbaşına geri sayım yapın.

Kutlama havasında bir evcil hayvan parkı inşa edin – Çocuklar, kapıları açtıkça evcil hayvan parkını büyütmekten keyif alacak.

Yılbaşı ruhunu yakalayın 

 LEGO® Friends karakteri, ayrıca eğlenceli yılbaşı aktiviteleri içerir.

24 mini oyuncak modeli, bu evcil hayvan oyun parkı yılbaşı takvimiyle çocukların farklı evcil hayvan maceraları oluşturmalarını sağlar.

Yılbaşı hediyesi 

Bu yaratıcı Yılbaşı Takvimi, 6 yaş ve üzeri çocuklara hediye edilebilir ve aralık ayı boyunca ve sonrasında keyifle vakit geçirmelerini sağlayacak eğlenceli bir aktivite sunar.

Bu LEGO® Friends Noel Takvimi hediye kutusunun yüksekliği 25 cm, genişliği 37 cm, derinliği 6 cm’dir.

Parça Sayısı: 231


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.