LEGO Duplo Disney Mickey and Friends Kamp Macerası 10997

₺1.699,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10997
Marka LEGO
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 0-12 Ay, 1-2 Yaş, 3-5 Yaş
Barkod 5702017417806

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Mickey and Friends Kamp Macerası (10997) setiyle oyun saatlerini, eğlenceli öğrenmeyle birleştirin. Yaratıcı aktivitelerle dolu bu eğlenceli yapım oyuncağı, aksiyon dolu bir kamp gezisinde Disney Daisy Duck ve yeğenlerine katılan 2 yaş ve üzeri küçük çocukların dayanıklılığı ve takım çalışmasını öğrenmelerine yardımcı olur.

Hayal gücünü geliştirmek için inşa edilebilen oyun seti

Küçük çocuklar, sürülebilen bir karavanda Daisy Duck, Huey, Dewey ve Louie ile açık havada bir maceraya çıkar. Bir hazine haritası bulurlar ve nehirde kanoya biner, suya bir kaya düşürme tehlikesi olan sallantılı köprüden geçerler. İnşa edilebilen oyuncak şelalenin arkasında hazineyi bulduktan sonra kamp ateşi yakar ve çadırda uykuya dalarlar.

Yaşam boyu beceriler öğretir

Bu eğitici yapım oyuncağını inşa ederken küçük çocukların küçük kas becerileri gelişir. Aile senaryolarını canlandırmak, çocuklara empati, kendini ifade ve iş birliğini öğretirken, anne babalar da aksiyon dolu oyuna katılarak gelişimsel aşamaları paylaşabilir.

Açık hava macerası yapım oyuncağı, becerileri geliştirir

2 yaş ve üzeri çocuklar, bu Disney temalı Kamp Macerası (10997) setini inşa ederken, öğrenirken ve oynarken kendini ifade ve küçük kas becerileri gelişir.

Bir kano, sürülebilen karavan, kumaş çadır ve 4 LEGO® DUPLO® figürü içerir: Disney Daisy Duck ve yeğenleri Huey, Dewey ve Louie.

Yaratıcı aktivitelerle dolu, rol yapma faaliyeti yapım oyuncağı 

Oyuncak karavanı sürmek, çadırı kurmak, hazine aramak veya asma köprünün altında kanoya binmek gibi çocukların hayal edebileceği bir sürü şey var.

Hazine haritası, Çaylak İzciler Rehberi ve kamp ateşi, yaratıcı hikaye anlatımını teşvik edecek parçalardan sadece birkaçıdır.

Saatlerce neşeli öğrenme sağlayın 

2 yaş ve üzeri küçük çocuklara takım çalışmasını, cesareti ve dayanıklılığı öğreten bu eğitici yapım oyuncağını hediye ederek küçük bir Disney hayranını mutlu edin.

Boyutlar

İnşa edilebilen köprünün yüksekliği 14 cm, genişliği 23 cm ve derinliği 7 cm’dir, karavanın yüksekliği 9 cm, uzunluğu 14 cm ve genişliği 7 cm’dir.

LEGO® Builder uygulaması, sete dahil yapım talimatlarının dijital versiyonunu içerir.

LEGO® DUPLO® setleri, meraklı miniklere keyifli bir oyun zamanı sunmak için ilgi çekici hikayeler, bir sürü renk, çeşitli karakterler ve çok sayıda detayla uzmanca tasarlanmıştır.

Parça Sayısı: 37

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.