LEGO Disney Frozen Elsa’nın Karlar Ülkesi Şatosu 43238

₺1.499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG43238
Marka LEGO
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017584898

LEGO Disney Frozen Elsa’nın Karlar Ülkesi Şatosu (43238) yapım oyuncağıyla model yapmayı öğrenirken 4 yaş ve üzeri çocukları sınırsız saray oyunları bekliyor. İçinde mutfak, şömine, salıncak ve kaydırak alanı olan bir kale, kamp ateşi, küçük buz kanosu ve çok sayıda hikaye başlatıcı bulunur. Elsa ve Anna LEGO ǀ Disney mini bebek figürleriyle birlikte Bruni ve yavru ren geyiği LEGO ǀ Disney hayvan figürleri içerir.

Bu 4+ yapım seti, eğlenceli bir oyun deneyimiyle çocukların öz güvenini geliştirir ve yetişkinlerin de bu neşeyi paylaşmalarını sağlar. Başlangıç Yapım Parçası, çocuklara modele başlayacak sağlam bir zemin verir. Her yapım parçası paketi bir karakter içerdiği için oyun çabuk başlar ve yapım seti daha sonra tamamlanabilir.

Okumayı yeni öğrenmeye başlayan çocuklar için yapılmış basit resimli talimatların yanı sıra LEGO Builder uygulamasında kolay, sezgisel bir yapım macerası bulunur. Çocuklar modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir, döndürebilir, setleri kaydedebilir ve ilerlemeyi takip edebilir. İnşa edilebilen bu set, bir çocuğun Disney Karlar Ülkesi sarayı yapım oyuncaklarına olan tutkusuna hitap eder ve eğlenceli bir hediyedir.

4 yaş ve üzeri çocuklar için Elsa yapım oyuncağı

Çocuklar kendi Karlar Ülkesi hikayelerini inşa edip canlandırırken, hayal gücünü harekete geçiren Elsa’nın Karlar Ülkesi Şatosu yapım oyuncağıyla kız ve erkek çocukları heyecanlandırın.

İnşa edilebilen şato oyun seti

Bu Disney Frozen yapım seti, Karlar Ülkesi filminden esinlenen bir şato, Elsa ve Anna LEGO® ǀ Disney mini bebek figürleri ile Bruni ve yavru ren geyiği LEGO ǀ Disney hayvan figürleri içerir.

Çok sayıda özellik

Şatoda ayrıca dönen bir dans pisti, şömine ve hayvan besleme alanı vardır, oyun alanında ise salıncak, kaydırak ve açılan bir hazine sandığı bulunur.

Parça Sayısı: 163

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.