LEGO Disney Frozen Elsa’nın Dondurmacısı 43234

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG43234
Barkod 5702017583464
Rozet Yeni Ürün
Cinsiyet Kız
Marka LEGO

LEGO Disney Frozen Elsa’nın Dondurmacısı (43234) yapım oyuncağı setiyle 5 yaş ve üzeri Disney hayranlarını ve çocukları büyüleyin. Kutuda dondurma makinesi, 2 dondurma külahı, 2 çubuklu dondurma ve başka hikaye başlatıcılar olan, inşa edilebilen bir dondurma arabası bulunur. Rol yapma faaliyetlerini başlatmak için bir Elsa LEGO ǀ Disney mini bebek figürü ve bir Snowgie LEGO ǀ Disney figürü ile baskıları değiştirilebilen 2 adet koleksiyonluk yüzük içerir.

Bu ilgi çekici oyuncak yapım seti, yaratıcı hikaye anlatımıyla çocukların öz güvenini geliştir, hayallerindeki masalı gerçekleştiren çocukların fantastik hikayelere olan tutkusunu besler. Kısa, eğlenceli, günlük oyunlar için mükemmeldir ve oyunu genişletmek için serideki diğer LEGO yapım setlerine (ayrı satılır) eklenebilir. Daha fazla dijital eğlence için çocuklar, LEGO Builder uygulamasıyla kolay ve sezgisel bir yapım macerası yaşar. Modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir ve döndürebilir, ilerlemelerini takip edebilirler.

5 yaş ve üzeri çocuklar için Disney Karlar Ülkesi eğlencesi

Elsa’nın Dondurmacısı yapım oyuncağı setiyle kız ve erkek çocuklara hitap edin ve çocuklar kendi hikayelerini hayal edip oynarken yaratıcılığı teşvik edini

Elsa ve Snowgie

İnşa edilebilen sette bir dondurma arabası, bir Elsa LEGO® ǀ Disney mini bebek figürü, Snowgie LEGO ǀ Disney figürü ve baskıları değiştirilebilen 2 adet koleksiyonluk yüzük bulunur.

Parça Sayısı: 82

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.