LEGO Classic Yaratıcı Evler 11035

₺1.749,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG11035
Rozet Yeni Ürün
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017583006

LEGO Classic Yaratıcı Evler (11035) ile genç model severlere ilham verin. Çocukların oluşturması, birleştirmesi ve kişiselleştirmesi için pencereleri, kapıları ve aksesuarlarıyla 6 adet renkli ev içeren bu LEGO ev yapım seti, 4 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklarda yaratıcı öz güveni, konsantrasyonu ve problem çözme becerilerini geliştirir.

Çocuklar, basit talimatları uygulayarak çeşitli yükseklik ve şekillerde 6 farklı model inşa eder. Yapım parçaları ekleyerek evleri daha yüksek yaparken ve her bir evin tasarımını değiştirmek için kapıları, pencereleri, çatıları, bahçeleri ve daha fazlasını değiştirirken yaratıcı eğlence devam eder. Çocuklara yaratıcı yapımlarını daha da geliştirmeleri için ilham verecek 8 fikir sunulmuştur. Çocuklar, eğlenceyi büyütmek için setteki yapım parçalarının çoğunu kullanarak ekstra büyük bir LEGO evi inşa edebilir. Talimatlar, ayrıca çocukların modelleri yakınlaştırmalarına, döndürmelerine ve ilerlemelerini takip etmelerine olanak tanıyan LEGO Builder uygulamasında da bulunur.

LEGO Classic oyuncakları fikir ve ilhamla doludur ve anne-babaların çocuklarıyla yapım eğlencesini ve gelişimsel aşamaları paylaşmasını sağlar.

LEGO® ev setleri

Geleceğin mimarları olan 4 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, LEGO Classic Yaratıcı Evler oyuncak yapım setiyle 6 farklı renkli evi yapabilir, birleştirebilir ve kişiselleştirebilir.

Ev yapım oyuncağı

Bu set, çocukları evleri daha yüksek yapmak için yapım parçaları ekleyerek ve kendi yeni tasarımlarını yapmak için kapıları, pencereleri, bahçeleri ve daha fazlasını değiştirerek yaratıcı yapımı keşfetmeye teşvik eder.

Sınırsız yaratıcılık

Çocukların yaratıcı yapımla deneme yanılmalar yapması için serbest yapım eğlencesini hemen başlatacak 8 fikir içerir.

850 parçalı LEGO® seti

6 ilk modelden mavi evin yüksekliği 15 cm olsa da evler, modeli yapanın istediği kadar büyük ya da küçük olabilir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.