LEGO City İtfaiye Kurtarma Uçağı 60413

₺1.899,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG60413
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017582955

İşte 6 yaş ve üzeri çocuklar için etkileyici bir itfaiyeci oyuncağı: Su bırakma fonksiyonu ve 2 su fırlatıcı dahil gerçekçi özelliklere sahip LEGO City İtfaiye Kurtarma Uçağı (60413). Çift motorlu uçakta ayrıca açılan arka kargo bölmesi ve iki kişilik bir kokpit bulunur. Pilot, yangın söndürücü operatörü ve jet çantalı itfaiyeci mini figürlerinin yanı sıra aksiyon dolu oyunlar için bir orman yangını sahnesi içerir.

Bu acil durum kurtarma oyuncağı, kolay anlaşılır basılı bir yapım rehberine ve LEGO Builder uygulamasında adım adım 3 boyutlu yapım talimatlarına sahiptir. Burada çocuklar, modelleri inşa ederken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görebilir.

LEGO City İtfaiye oyun setleri, kuralsız yaratıcı oyunlar için zengin özelliklerle dolu kara, hava ve su oyuncakları sunar. Çocuklar, daha da büyük maceralar için bu oyuncak itfaiye uçağını, LEGO City serisindeki diğer setlere (ayrı satılır) ekleyebilir!

Oyuncak itfaiye kurtarma uçağı

LEGO City İtfaiye Kurtarma Uçağı, 6 yaş ve üzeri çocukların gerçekçi yangın söndürme oyunları oynamaları için çok sayıda özelliğe sahiptir.

Kutuda ne var?

Bu acil durum kurtarma oyuncağı uçağı, çocukların bir itfaiye uçağı ve orman yangını sahnesinin yanı sıra pilot, yangın söndürücü operatörü ve jet çantalı itfaiyeci mini figürleri yapmaları için gereken her şeyi içerir

Hayali oyunlar için özellikler

Çocuklar, oyuncak uçağın su bırakma fonksiyonunu ve su parçası fırlatıcılarını çalıştırabilir ve jet çantalı itfaiyeci mini figürüyle fütüristik yangın söndürme oyunları oynayabilir.

Boyutlar

Bu 478 parçalı yapım setindeki model uçağın yüksekliği 12 cm, uzunluğu 33 cm, genişliği 34 cm’dir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.