LEGO City 4x4 Kurtarma Botlu İtfaiye Kamyonu 60412

₺949,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG60412
Marka LEGO
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017582948

İşte oyuncak itfaiye kurtarma araçlarını sevenler için mükemmel kombinasyon.

5 yaş ve üzeri için bu havalı LEGO® City 4x4 Kurtarma Botlu İtfaiye Kamyonu (60412) seti, aksiyon dolu yangın söndürme oyunları için mükemmeldir ve kurtarma botunu taşımak için bir römork, ayrıca oyuncak bir çadır ve kamp ateşli bir kamp sahnesi içerir. İtfaiyeci ve kampçı mini figürlerini de ekleyin, maceralar başlasın!

LEGO Builder uygulamasıyla sıradan kahramanınızı, heyecan verici bir yaratıcılık yolculuğuna çıkarın. Burada oyun setlerini inceleyip kaydedebilir, kendi ilerlemesini takip edebilir, modelleri inşa ederken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir.

LEGO City İtfaiye oyun setleri, kuralsız yaratıcı oyunlar için zengin özelliklerle dolu kara, hava ve su oyuncakları sunar. Çocuklar, daha da büyük maceralar için bu 4x4 Kurtarma Botlu İtfaiye Kamyonu setini, LEGO City serisindeki diğer setlere (ayrı satılır) ekleyebilir!

Oyuncak kurtarma aracı oyun seti 

5 yaş ve üzeri için LEGO® City 4x4 Kurtarma Botlu İtfaiye Kamyonu ile eğlenceli itfaiye kurtarma arazi aracı kombinasyonuyla heyecanı ikiye katlayın.

Bu LEGO® yapım setinde ne var?

Çocukların oyuncak bir 4x4 itfaiye kamyonu, römork, kurtarma botu, çadır ve kamp ateşli bir kamp sahnesi ayrıca bir kampçı ve 2 itfaiyeci mini figürü yapmak için ihtiyaçları olan her şey.

Yaratıcı oyunlar için özelliklerle dolu

4x4’ün kokpite erişim için çıkarılabilir bir tavanı, oyuncak yangın söndürücüsü, alet depolama bölmesi ve çıkarılabilir kurtarma botlu bir römorku bulunur.

Dijital yapım rehberi, yapım eğlencesini artırır

Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için LEGO® Builder uygulamasıyla modeli yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir.

Her duruma uygun eğlenceli bir hediye

Bu çocuk oyun setini, 5 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara yılbaşında ya da başka herhangi bir zaman hediye edebilirsiniz.

Sınırsız oyun olanağı

Çocuklar, bu seti LEGO City İtfaiye serisinden diğer setlere (ayrı satılır) ekleyerek daha fazla eğlence ve macerayı ortaya çıkarır.

Kuralları olmayan bir şehir

LEGO® City oyuncak yapım setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlarla çocukların öz güvenlerini ve temel yaşam becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Parça Sayısı: 301


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.