LEGO Architecture Özgürlük Heykeli 21042

₺2.849,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG21042
Marka LEGO
Karakter Architecture
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 13+ Yaş
Barkod 5702016111859

Bu LEGO Architecture 21042 Özgürlük Heykeli setiyle dünyanın en iyi bilinen ulusal anıtlarından birinin LEGO® modelini inşa et.

New York City limanında bulunan Özgürlük Heykeli, Özgürlük Adası üzerinde 93 metre yüksekliği ile dünyanın her yerinden gelen deniz yolcularını selamlıyor.

Özgürlük simgesi olan heykel, Fransa halkından Amerika Birleşik Devletleri halkına bir hediye olarak verildi ve 28 Ekim 1886'da dev kalabalıkların önünde sunuldu.

Bu detaylı model, heykelin uyumlu mimarisini ve heykeltıraşlığını yakalıyor. Kaidesinde kalkan ve tuğla detayları ve sütunlu balkonları bulunurken, Lady Liberty heykeli üzerinden dökülen elbisesi, kırılmış prangaları, 7 sivri uçlu tacı, simgeleşmiş hitabesi ve yukarıya kaldırdığı sağ elinde taşıdığı altın meşalesiyle güzel detaylara sahiptir.

Orijinal kum yeşili ve bej renklerdeki bu zarif LEGO Architecture modeli, baskılı bir isim plakasıyla tamamlanıyor.

Mimari ve heykeltıraşlığın mükemmel birleşimi olan Özgürlük Heykeli’nin bu LEGO® Architecture yorumuyla evine ya da ofisine sembolik bir sergi parçasını getir.

Bu LEGO® Architecture 21042 Özgürlük Heykeli setiyle mimari ve heykeltıraşlığın bu anıtsal karışımını kutla. Amerika’nın özgürlük sembolü, New York City limanında 93 metre yüksekliği ile dünyanın her yerinden gelen deniz yolcularını selamlıyor.

Bu etkileyici LEGO yorumu, ince detaylı kalkanlarla donatılmış kaidesi, yapım parçalı detayları ve sütunlu balkonlarıyla anıtın sahip olduğu heykel ve mimari uyumunu doğru şekilde yansıtıyor.

 Bu güzel özgürlük heykelinin süzülen bir pelerini, kırılmış prangaları, 7 sivri uçlu tacı, simgeleşmiş hitabesi ve yukarıya kaldırdığı kolunda tuttuğu meşalesi var.

 Orijinal kum yeşili ve bej renklere ve dekoratif bir isim plakasına sahip bu model, mimari, seyahat, tarih ve tasarıma ilgi duyan herkese son derece tatmin edici bir yapım deneyimi sunar ve ev ya da ofis için gerçekten sembolik bir dekorasyon parçasıdır.

 Parça Sayısı: 1685

Kutu Ölçüleri:  19,1 x 35,4 x 11,8 cm.

 

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 300TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 24.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.